Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor...
(0 inceleyen) 
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor...

Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 10 ay önce #1

Slm arkadaşlar benim sorunum şu notebook'taki monitorün ekranı sanki 2'ye bölündü alt tarafı tamamen beyaz üst tarafı normal bir şekilde görüntüsü var.Ekranda kırık veya çatlaklık yok ama alt kısmı nın kenarında sanki içten çatlamış gibi görünüyor lütfen ustalardan yardım bekliyorum teşekkürler...
  • cafercan
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
  • Uzmanlık: 0

Cvp: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 10 ay önce #2

cafercan yazan:
Slm arkadaşlar benim sorunum şu notebook'taki monitorün ekranı sanki 2'ye bölündü alt tarafı tamamen beyaz üst tarafı normal bir şekilde görüntüsü var.Ekranda kırık veya çatlaklık yok ama alt kısmı nın kenarında sanki içten çatlamış gibi görünüyor lütfen ustalardan yardım bekliyorum teşekkürler...

1) Hocam laptopun kapağını açıp kapanınca görüntüde bir değişiklik oluyor mu ?
2) Ekranı bastırdığınızda beyaz bölegede değişim gözleniyor mu ?
3) Bilgisayar boot olurkende bu görüntü var mı ?

Cvp: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 10 ay önce #3

gencbilgisayarci yazan:
cafercan yazan:

Öncelikler cvp verdiğin için eyvallah usta görüntü'de hiçbir değişikli olmuyor açarkende kapankende devamlı o beyazlık var pcde..Beyazlık sabit hiçbir şekilde değişiklik olmuyor devamlı var yani.Ama harici bir monitöre bağladığımda ordaki görüntü normal hiçbir sorunu yok...
  • cafercan
  • Yeni Üye
Son Düzenleme: 3 yıl, 10 ay önce Düzenleyen cafercan.

Cvp: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 10 ay önce #4

cafercan yazan:
gencbilgisayarci yazan:
cafercan yazan:

Öncelikler cvp verdiğin için eyvallah usta görüntü'de hiçbir değişikli olmuyor açarkende kapankende devamlı o beyazlık var pcde..Beyazlık sabit hiçbir şekilde değişiklik olmuyor devamlı var yani.Ama harici bir monitöre bağladığımda ordaki görüntü normal hiçbir sorunu yok...

Hocam malesef lcd ekranınız bozulmuş geçmiş olsun... Değişmesi gerekiyor...

Cvp: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 10 ay önce #5

Yok usta kalsın 150-200 tl veremem ona zaten klavye vss gibi şeyleride bozuk sen eğer biliyorsan ilk açılıştaki harici monitöre görüntü gelme olayını biliyorsan yazsana onu.Yani pc yi ilk açtığımdan itibaren aynı andan o görüntü harici monitörde'de olsun format atamıyorum çünkü monitör bozuk olduğu için...
  • cafercan
  • Yeni Üye

Cvp: Ekranın Yarısı Beyaz Görünüyor... 3 yıl, 2 ay önce #6

Arkadaşım bendede aynı sorun var ama ekranı kapayıp açınca birazcık açılma oluyor eğer bilginiz varsa bakabilir misiniz?
  • Anonymous
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.15 saniye