Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

Dell Laptop 15r sarj problemı
(0 inceleyen) 
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Dell Laptop 15r sarj problemı

Dell Laptop 15r sarj problemı 3 yıl, 3 ay önce #1

Merhabalar,

Dell laptopumu bir kaç once almıştım. Olu piksel sorunu ile ilgili olarak ekran değişimi talep ettim ve geçen gün gelip ekranı değiştirdiler. Bunu değiştirken tüm kasayı sökup, tekrardan birleştirdiler. Bugüne kadar pilden açıp kapadığım için bir sorun yoktu. Bu bilgisayarı şarj taktığımda şarj unitesi bilgisayarı şarj etmiyor. Şarj ünitesi üzerinde yeşil ışık yanarken , bilgisayara taktığımda sönüyor. Bilgisyardan çıkarıp, elektriği kapatıp tekrar açtığımda yeşil ışık tekrardan yanıyor. Bu durum bilgisayarda montaj sonrası oluşan bir kısa devre ile ilgili olabilir mi ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,
  • bengin2006
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • Uzmanlık: 0
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.17 saniye