Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: lütfen yardım....

lütfen yardım.... 3 yıl, 4 ay önce #1

Merhabalar arkadaşlar
ben monster Q61W150ER modelini kullanmaktayım..yaklaşık 10 gün önce bilgiyasayarım kendi kendine bütün her imlece yazı yazmaya başladı,format attım,format atma işlemi sırasında da aynı sorun devam etti product keyi firmek için ''H'' tuşunna basıyorum ''HHHHHHHHHH.....'' diye devam ediyor,silme tuşuna bir kere basıyorum hepsini siliyor.. bende teknik servise yolladım,bu gün geldi,belirtilen problem bulunamadı diye de not düşmüşler...Fakat sorun hala devam ediyor,bilgisayar bilgim kısıtlı,ortalama bir bilgisayar kullanıcısıyım,yardımlarınızı beklıyorum..
  • luger
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • Uzmanlık: 0

Cvp: lütfen yardım.... 3 yıl, 4 ay önce #2

Bu mesajı kendi bilgisayarınızdanmı yazıyorsunuz ??

Bahsettiğiniz sorun arasıra mı oluşuyor hep mi öyle ??
  • faruk
  • Administrator
  • Gönderiler: 195
  • Uzmanlık: 10
Eğer imkanınız varsa laptoplarla ilgili sorunlarınızda video çekimi yapın ve açacağınız başlıklarda yayınlayın. Böylece sorunun daha iyi anlaşılacağına ve daha mantıklı yorumlar yapılacağına emin olabilirsiniz..

Örnek: www.laptopuzmani.com/forum/12-hp-compaq-...io-c500-power-isklar

Cvp: lütfen yardım.... 3 yıl, 4 ay önce #3

Yok hayır masaüstünden yazdım,şu anda masaüstünden yazıyorum,sürekli devam ediyor,bazen ilk açtıgım zaman 5 dakıka filan normal yazıyor,sonra yine sapıyıyor

ekran klavyesiyle yazmayı denedim ama oda aynı hatayı veriyor
  • luger
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • Uzmanlık: 0
Son Düzenleme: 3 yıl, 4 ay önce Düzenleyen luger.

• Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye