Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Toshiba A300 Ses Sorunu

Toshiba A300 Ses Sorunu 3 yıl, 2 ay önce #1

S.A sevgili laptop uzmanı sakinleri bir konuda sizlerin bilgisine ve yardımına başvuracağım elimde servise gelen bir toshiba a300 marka modelli cihaz var şikayeti sesi çıkmıyor diye geldi servise aldık cihazın önce sistem den kaynaklı olduğunu düşünüp sistem kurdum ama sorun devam ediyor ne içeri ne dışarı ses çıkmıyor bende söküp ses kartını ve amfikatörünü de değiştirdim sonuç aynı en son ses jackını değiştirdim yine aynı bir türlü çözemedim daha önce başına bu tip bir arızadan gelen varsa bana bilgi verebilirse sevinirim yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla şimdiden teşekkür ederim
  • Nida
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • Uzmanlık: 0
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye