Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

aciil yardim edermisiniz ???
(0 inceleyen) 
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: aciil yardim edermisiniz ???

aciil yardim edermisiniz ??? 6 yıl önce #1

ya benim bi sorunum var laptopu sabah acdim normal sekilde calisiodu kapatiim sonra herzamanki gibi.. sonra yine acdigimda degisik biseyler geldi sonra biseyler yüklemeye basladi kapattim bende.. sonra tekrar kapattip acdigimda normal acilio basda sonra masaüstü gelecegine siyah ekran geliyo fare yi gösterio sadece acilmio devami gelmio:S neyden olabilir yardim edebilirmisiniz anlamadim gitti.. acilio normal ama devami gelmiyo

simdiden tesekkür ediyorum
  • Bahar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • Uzmanlık: 0

Cvp: aciil yardim edermisiniz ??? Laptop Açılmıyor 6 yıl önce #2

Sanırım sisteminize virüs bulaşmış... Bilgisayarı açarken f8 tuşu ile windows başlatma seçeneklerine girin ordan güvenli modu seçerek windowsu güvenli modda açın. Güvenli modda açılan bilgisayar ilk olarak geri yükleme paneli gelecek. Ordan da bu sorunu yaşamadığınız önceki bir tarihe sistemi geri yüklemeyi deneyin...
  • tRx
  • Administrator
  • Gönderiler: 798
  • Uzmanlık: 64

Cvp: aciil yardim edermisiniz ??? Laptop Açılmıyor 3 yıl, 6 ay önce #3

merhaba bende benzer sorun var guvenlı mod sectıgım halde wın 7 acılmıyor masa ustu gelıyor fakat kısa yollar yok.sadece o gorunuyor.tavsıye edıldıgı sekılde baslatsam onarma secenegı gelıyor turçe Q lavye secıp tamır et dıyorum saatlerce tarama yapıyor.duzelmedı acılmadı.tesekkurer.
  • havaci88
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
  • Uzmanlık: 0

• Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.81 saniye