Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

Bilgisayar Açılırken 1 uzun 2kısa bip sesi YARDIM
(0 inceleyen) 
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Bilgisayar Açılırken 1 uzun 2kısa bip sesi YARDIM

Bilgisayar Açılırken 1 uzun 2kısa bip sesi YARDIM 3 yıl, 4 ay önce #1

Hp Pavillion dv6000 series notebook'umda açılırken 1 uzun 2 kısa bip sesi geliyor.Az önce ramleri çıkartıp 1-2 dk bekleyip taktım.Sorun düzelmedi.
Bu sorunu nasıl düzeltirim .

Daha önceden ekran kartını (2 sene önce) değiştirtmiştim.
  • arjina
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 5
  • Uzmanlık: 0

Cvp: Bilgisayar Açılırken 1 uzun 2kısa bip sesi YARDIM 3 yıl, 4 ay önce #2

Merhaba, harddiski çıkarıp laptopu tekrar başlatın. Sonra harddisk bulunamadı vs hatası verince kapatın ve hdd yi yerine tekrar takın.

Laptopu yeniden başlattığınızda düzelmesse ekran kartınızla ilgili bir problem olma ihtimali var.

Kolay gelsin.
  • faruk
  • Administrator
  • Gönderiler: 195
  • Uzmanlık: 10
Eğer imkanınız varsa laptoplarla ilgili sorunlarınızda video çekimi yapın ve açacağınız başlıklarda yayınlayın. Böylece sorunun daha iyi anlaşılacağına ve daha mantıklı yorumlar yapılacağına emin olabilirsiniz..

Örnek: www.laptopuzmani.com/forum/12-hp-compaq-...io-c500-power-isklar
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye