Hata
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
  • Kunena Dahili Hata: Lütfen site yöneticisiyle bu konunun düzeltilmesi için iletişim kurun!
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

ASUS N56VZ - Şarj problemi
(0 inceleyen) 
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: ASUS N56VZ - Şarj problemi

ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 6 ay önce #1

Merhaba, "ASUS N56VZ" laptopu yeni aldım. Laptop yükteyken yani, tomb raider 2013 gibi bilgisayarı kasıcak bir oyun açtığımda ya da after effects / photoshop / illustrator gibi bilgisayarı kasan programlar açtığımda, şarjı kesiyor.
  • cihad
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • Uzmanlık: 0

Cvp: ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 6 ay önce #2

Şarjı kesiyor derken şarj olmayı mı durduruyor yoksa laptop kendiliğinden kapanıyor mu?
  • faruk
  • Administrator
  • Gönderiler: 195
  • Uzmanlık: 10
Eğer imkanınız varsa laptoplarla ilgili sorunlarınızda video çekimi yapın ve açacağınız başlıklarda yayınlayın. Böylece sorunun daha iyi anlaşılacağına ve daha mantıklı yorumlar yapılacağına emin olabilirsiniz..

Örnek: www.laptopuzmani.com/forum/12-hp-compaq-...io-c500-power-isklar

Cvp: ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 6 ay önce #3

Laptop şarj almayı durduruyor daha doğrusu sürekli şarj alıyor / almıyor oluyor ve bilgsiayar modu değişiyor battery mode/high performans modu arasında gidip geliyor ve bu çok hızlı bir şekilde bilgisayar yükte olduğu sürece oluyor. garantiye yolladım aldığım 2.günü sorun olmadığını söyleyerek geri yolladılar. ve hala oluyor öyle ki bilgisayar kurulumu yaparken bile oluyor.
  • cihad
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2

Cvp: ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 6 ay önce #4

Eğer hala vaktin varsa iade et kurtul derim.Asus Teknik servisi ilgilenmiyorsa başına bela olur.
  • faruk
  • Administrator
  • Gönderiler: 195
  • Uzmanlık: 10
Eğer imkanınız varsa laptoplarla ilgili sorunlarınızda video çekimi yapın ve açacağınız başlıklarda yayınlayın. Böylece sorunun daha iyi anlaşılacağına ve daha mantıklı yorumlar yapılacağına emin olabilirsiniz..

Örnek: www.laptopuzmani.com/forum/12-hp-compaq-...io-c500-power-isklar

Cvp: ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 6 ay önce #5

adaptöründe veya laptop üzerindeki adaptör soketinden kaynaklanıyor
  • üstünbilgisayar
  • Çaylak
  • Notebook Servisi
  • Gönderiler: 20
Üstün Bilgisayar Notebook tamir servisi
Garantili ,Uygun Fiyata Notebook Tamiri
Bayındır 2 sok. no:33-5 Kızılay -Ankara
Tel : 0312 432 16 42
www.ustunnotebook.com

Cvp: ASUS N56VZ - Şarj problemi 3 yıl, 3 ay önce #6

bende de aynı sorun vardı adaptörü değiştirdim şimdi sorun yaşamıyorum (yaklaşık 2 haftadır bir sorun çıkartmadı)
  • Anonymous
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.23 saniye