Laptop Notebook Blogu

lg-premium-notebook

LG P210, LG P420 ve LG A520 ile dizüstü bilgisayarlar yeni standartları belirliyor. Tarza önem veren, tüketicilere kompakt ve zarif bir tasarım sunan P210 ve P420, hareket halinde bile yüksek hızda bağlanabilirlik sağlıyor. LG A250, benzersiz bir 3D eğlence tecrübesi sağlayan gelişmiş, sinema benzeri bir 3D teknolojisi (FPR) sunuyor.

Devamını oku...

hp-batarya-1

HP’nin satışa sunduğu yeni notebook pillerinin notebook'lar için yeni bir dönemin başlangıcı olacak…Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan HP, geçtiğimiz günlerde yaptığı son açıklamasında yeni notebook pillerinin satışına başlandığını duyurdu.

Devamını oku...

Sony Vaio F 3D

Sony  VAIO ürün kataloğunu VAIO F 3D modeli ile genişletiyor. Full HD(1920×1080) 120 HZ'lik görüntü kalitesindeki yeni laptop'ın ekran boyutu 16inç. İçerisinde bulunan bir 3D senkron vericisi ve yanında verilen  3D aktif gözlükle üst düzey 3D deneyimi  VAIO F 3D’nin gövdesinden dışarı taşıyor.

Devamını oku...

windows-live-messenger-essentials-2011-finale

Karşınızda yeni nesil Windows Live Messenger Essentials 2011! En köklü ve en çok kullanılan anlık ileti programı olarak hayatımızda yer edinen windows messenger, hayatımıza girdiği günden itbaren iletişim konusunda bizlere bir çok yenilik kattı. Yeni nesil işletim sistemi olan Windows 7'nin artık daha güçlü ve kararlı bir şekilde yoluna devam ettiği şu günlerde,

Devamını oku...