Laptop Notebook Blogu

hbr_7509_d

Energy Star, kazayla MSI'ın yeni dizüstü modelini açıkladı. Yeni modelinin enerji tasarrufu sertifakasını almaya çalışan MSI, değerlendirmeyi yapan şirket sayesinde modeli erken duyurmuş oldu. Energy Star'ın sayfasında ortaya çıkan ve MSI Wind U250 adını taşıyan dizüstü, AMD'nin Athlon Neo X2 işlemcisini kullanıyor.

Devamını oku...

forceware_19716whql_notebook_dh_fx57

Fermi tabanlı yeni nesil ekran kartlarını satışa sunmaya hazırlanan Nvidia'dan, Catalyst 10.3 sürücüsüyle dizüstü bilgisayarlar için birtakım güncellemeler sunan AMD'ye yanıt geldi. Firma tarafından dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan GeForce 197.16 sürüm numaralı yeni WHQL sürücüsü hem önemli özellikler

Devamını oku...

hbr_7472_d

Asus tarafından bir süre önce açıklanan mini dizüstü tablet modeli T101MT, nisanda aramızda olacak. Asus'un iPad'e cevap olarak ürettiği yeni mini dizüstü modeli T101MT'nin satış tarihi ve fiyatı şekillendi. Daha önceki haberimizde belirttiğimiz donanımı aynen koruyan cihaz, Avrupa ve Amerika'da aynı anda, yani Nisan 2010'da satışa çıkacak.

Devamını oku...

20100324092838

Macintosh'un Windows kullanıcılarını kıskandıran özelliklerinden biri de, diz üstü bilgisayarların touch pad'ini kullanarak, iki parmak ile sayfaları kolaylıkla aşağı - yukarı kaydırabilmeleri. Neyse ki ufak bir uygulama sayesinde artık bu özellik sadece Mac kullanıcılarına özel değil.

Devamını oku...