Laptop Notebook Blogu

Microsoft-Touch-Mouse-01

Sadece Win7 ile çalışacak şekilde üretilen Dokunmatik Mouse bir çift AA bataryaya ihtiyaç duyuyor. 9,5 feet (289,56 cm) alanda sorun yaratmadan wireless (2,4 Ghz) olarak laptopla haberleşebilmesinin yanında Microsoft Blue Track teknolojisi sayesinde (yansıtmalı yüzeyler hariç) hemen hemen her zeminde hassasiyet kaybı olmaksızın kullanılabilir.

Devamını oku...

asussnblambov

Netbook segmentinde fark yaratan Lamborghini VX6 modelini ülkemizde de satışa sunan Asus, dizüstü bilgisayar gamındaki en prestijli modeli olan Lamborghini VX7'nin Sandy Bridge donanımlı yeni ve geliştirilmiş versiyonunu duyurdu. Intel'in Huron River platformunu temel alan dizüstü bilgisayarın tasarımında Lamborghini Murcielago LP640'dan esinlenilmiş.

Devamını oku...

Acer-Iconia-Touchbook

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Acer, ilk tanıtımını Kasım ayında yaptığı çift ekranlı dizüstü bilgisayar Iconia Touchbook'u satışa sunuyor. Önümüzdeki ay ile birlikte Amerika ve Kanada'da satışa sunulacağı belirtilent tablet bilgisayar, tasarım özellikleri itibariyle Toshiba'nın Libretto W100 modeliyle aynı kulvarda yer alacak.

Devamını oku...

dellinspironfusionamd

HP ve Acer ile birlikte dünyanın en büyük üç bilgisayar üreticisinden biri olan Dell de AMD'nin Fusion platformunu kullanmaya başladı. Firmanın yeni dizüstü bilgisayarı Insprion M102z, 11.6-inç büyüklüğünde ve 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip.

Devamını oku...