Laptop Notebook Blogu

Lenovo-ThinkPad-Laptop-l520

Lenovo profesyoneller için hazırladığı ThinkPad serisi notebooklarına yeni bir model ekliyor. ThinkPd L520 adını taşıyan notebook, Intel'in Huron River kod adlı Mobil Sandy Bridge platformunu temel alıyor. HM65 çipsetli anakartı üzerinde Core i3 ve Core i5 serisi Sandy Bridge işlemiclerle konfigüre edilebilen dizüstü bilgisayar,

Devamını oku...

eurocompanther2001

Eurocom yüksek performanslı notebooklarına yeni bir model daha ekliyor. Intel'in masaüstü sistemler için hazırladığı 6 çekirdekli Core i7-990X işlemcisinden güç alan Panther 2.0 isimli notebook, taşınabilir form faktörü içerisinde sunulan yüksek performanslı notebook olarak da tanımlanabilir zira konfigürasyonu bir hayli dikkat çekici.

Devamını oku...

asusrog3dnewlp

Asus oyuncular için hazırladığı notebooklara yeni bir model daha ekliyor. G74Sx adında yeni model, 17-inç boyutunda 3D ekrana sahip. Intel'in Huron River kod adlı mobil Sandy Bridge platformunu temel alan ve tercihe bağlı olarak Core i5 ve Core i7 işlemcilerle konfigüre edilebileceği belirtilen sistem, GeForce GTX 560M GPU'sunu kullanıyor.

Devamını oku...

sonyvaio-c-21

Notebook pazarındaki rekabet her geçen gün etkisini biraz daha arttırırken, iddialı üreticiler yeni modellerle rekabette güçlü olmanın planlarını yapıyorlar. Peş peşe duyurduğu modellerle son günlerde devamlı gündeme gelen Sony, tasarım özellikleri yanı sıra renk seçenekleriyle gençleri hedefleyen 14-inç boyutundaki yeni dizüstü notebook modelini duyurdu.

Devamını oku...