pny-logo

PNY Technologies Mini Notebook’lar için özel olarak hazırladığı upgrade serisini, yeni 800MHz’de çalışan 2 Gb’lik DDR2 SODIMM belleği ile genişlettiğini duyurdu. Firmanın Mini Notebook’lara özel ürettiği bellekler şimdiye kadar bu modellerden oluşuyordu :

* 8Gb ve 16 Gb SD hafıza kartları
* BitDefender 2009 antivirüs yazılımı içeren  8 Gb’lik USB belleği.

PNY’in 2GB 800MHz DDR2 SODIMM belleği, oldukça uygun fiyatı yüzünden bir çok kullanıcı tarafından beğenilen ama çoğu zaman düşük performansa sahip olan mini bilgisayarları önemli ölçüde hızlandıracaktır.

PNY’ın 800MHz DDR2 SODIMM belleği, mini bilgisayar kullanıcılarının makine performansını hızlı, düşük maliyetle yükseltmeleri ve tüm multimedya uygulamalarından faydalanmaları için düşünülmüş, tasarlanmış, geliştirilmiş ve test edilmiştir.

PNY Technologies PC Bileşenleri Bölümü Pazarlama Müdürü, Jonathan Filleau, "Bu küçük dizüstü bilgisayarların piyasaya fırtına gibi girmesiyle ve kısa bir süre içerisinde son derece popüler olmasıyla birlikte, kullanıcıların ihtiyaçları da değişmiştir. Daha düşük maliyet karşılığında, çok daha fazla şey yapabilmek istiyorlar. PNY, bugün piyasada bulunan mini notebook’ların çoğunun sunduğu standart performanslardan yetinmeyen kişilere bir çözüm sunmak istedi. Ortalama performanslara adapte olacağına, kullanıcı makinesini kolayca hızlandırabilir ve bu şekilde PNY’ın yeni  800MHz DDR2 SODIMM belleğin sayesinde artık mobilite ile güç arasında bir seçim yapması gerekmiyor" diyor.

PNY’in yeni  800MHz DDR2 SODIMM bellekleri  şatışa sunulmuştur.